ACTIVE LISTINGS
- 1/50 50Open Sat 1PM-3PM
$ 669,000
3 Beds4 Baths2,781 SqFt
SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
7545 E 65th PL, Tulsa, OK 74133
Single Family Home
4 Beds3 Baths3,262 SqFt
$ 383,000 $ 388,000 1.3%
Listed by MORE Agency
13647 S 21st PL E, Bixby, OK 74008
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,980 SqFt
$ 399,900 $ 399,900
Listed by MORE Agency
10401 S 214th East Avenue, Broken Arrow, OK 74014
Single Family Home
4 Beds4 Baths3,024 SqFt
$ 479,000 $ 479,000
Listed by MORE Agency
13813 S 28th ST, Bixby, OK 74008
Single Family Home
4 Beds4 Baths3,028 SqFt
$ 490,000 $ 498,500 1.7%
Listed by MORE Agency
13703 S 21st CT, Bixby, OK 74008
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,389 SqFt
$ 447,500 $ 454,800 1.6%
Listed by Chinowth & Cohen
13641 S 21st PL, Bixby, OK 74008
Single Family Home
4 Beds4 Baths8,886 Sqft Lot
$ 490,000 $ 479,800 2.1%
Listed by Chinowth & Cohen
3224 S Irvington AVE, Tulsa, OK 74135
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,533 SqFt
$ 252,500 $ 248,500 1.6%
Listed by Chinowth & Cohen
2940 S Boston PL, Tulsa, OK 74114
Single Family Home
4 Beds4 Baths4,359 SqFt
$ 990,500 $ 998,000 0.8%
Listed by Chinowth & Cohen
2125 E 136th ST, Bixby, OK 74008
Single Family Home
4 Beds4 Baths2,900 SqFt
$ 524,900 $ 524,900
Listed by Chinowth & Cohen
2134 E 138th ST S, Bixby, OK 74008
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,290 SqFt
$ 439,900 $ 439,900
Listed by Chinowth & Cohen
13634 S 20th PL E, Bixby, OK 74008
Single Family Home
4 Beds4 Baths2,900 SqFt
$ 524,900 $ 524,900
Listed by Chinowth & Cohen
13720 S 21st ST, Bixby, OK 74008
Single Family Home
4 Beds4 Baths2,640 SqFt
$ 469,900 $ 469,900
Listed by Chinowth & Cohen
1816 E Laredo ST, Broken Arrow, OK 74012
Single Family Home
3 Beds2 Baths2,126 SqFt
$ 319,000 $ 329,000 3.0%
Listed by Chinowth & Cohen
13437 E 42nd ST, Tulsa, OK 74134
Single Family Home
3 Beds2 Baths2,047 SqFt
$ 290,000 $ 275,000 5.5%
Listed by Chinowth & Cohen
13657 S 23rd ST, Jenks, OK 74008
Single Family Home
5 Beds4 Baths3,600 SqFt
$ 696,707 $ 693,040 0.5%
Listed by Chinowth & Cohen
16329 E 48th ST, Tulsa, OK 74134
Single Family Home
4 Beds4 Baths3,499 SqFt
$ 389,900 $ 389,900
Listed by Chinowth & Cohen
13668 S 23rd ST, Bixby, OK 74008
Single Family Home
4 Beds4 Baths2,900 SqFt
$ 507,405 $ 494,000 2.7%
Listed by Chinowth & Cohen
218 E 128th ST S, Jenks, OK 74037
Single Family Home
4 Beds3 Baths3,083 SqFt
$ 476,000 $ 456,000 4.4%
Listed by Chinowth & Cohen
5316 E 101st PL, Tulsa, OK 74137
Single Family Home
4 Beds4 Baths4,120 SqFt
$ 430,000 $ 415,000 3.6%
Listed by Chinowth & Cohen
220 S Firewood AVE, Broken Arrow, OK 74012
Single Family Home
3 Beds3 Baths1,802 SqFt
$ 240,000 $ 212,000 13.2%
Listed by Chinowth & Cohen
12022 S Oswego AVE, Tulsa, OK 74137
Single Family Home
4 Beds4 Baths3,552 SqFt
$ 367,500 $ 375,000 2.0%
Listed by Chinowth & Cohen
611 E 130th PL S, Jenks, OK 74037
Single Family Home
4 Beds4 Baths3,300 SqFt
$ 442,650 $ 436,650 1.4%
Listed by Chinowth & Cohen
1026 E 64th ST, Tulsa, OK 74136
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,214 SqFt
$ 116,000 $ 115,000 0.9%
Listed by Chinowth & Cohen
12905 S 6th ST, Jenks, OK 74037
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,401 SqFt
$ 365,000 $ 365,000
Listed by Chinowth & Cohen
See Less
GET IN TOUCH